Hakkımızda

Ayzer Döküm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Eylül 2004 tarihinde Hadımköy / İstanbul Atatürk Sanayi Bölgesindeki 9000 metrekarelik arsası üzerine 2600 metrekaresi kapalı olan 1. Etap tesisini kurmuş olup 28 yıllık döküm tecrübesi ve birikimini modern üretim teknolojisi ile buluşturmuştur. Bünyesinde pik – sfero demir döküm yapmaktadır.

Ayzer Döküm 2010 yılının başlarında sektör çeşitliliğine giderek hizmet sektöründe de yatırımlar yapmaya başlamıştır. Eğlence sektörüne sağlam adımlarla giren Ayzer Döküm markalaşma çalışması sonucu iki marka daha bünyesine eklemiş ve eğlence sektöründe Bowlingo ve Play Park markalarıyla kurumsallaşmasını tamamlamıştır.

2014 Yılı itibariyle oyuncak grubunu kendi bünyesinde ithal etmeye başlamış bulunmaktadır. Bu avantaj zorlu rekabet ortamında firmamızı bir adım daha önce çıkarmaktadır.
4 ülkede toplam 24 şubesi ile hizmet sunan şirketimiz toplamda 25.000 m2 alanda müşterilerine; eğlence dünyasının yeni ve modern oyun grupları ile renkli dünyalarını sunmaya devam edecektir.

Şirketimizin ulaştığı başarının arkasında vizyon ve misyon olarak kaliteyi, sürekli yeniliği, müşteri odaklılığı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı ilkelerini benimsemesi yatmaktadır. Şirketimizin tedarikçi firma olarak da hizmet sunması, hem sektörün gelişimi açısından hem de müşterilerimiz bakımından avantajlar sağlamaktadır.

Şirketimiz 2023 vizyonu; daha fazla şehirde ve ülkede 50’yi aşkın şubesi ile geniş, modern ve huzurlu yeni eğlence mekanlarını değerli müşterilerimizle buluşturmayı hedeflemiştir.