fmslideshow2
 
fmslideshow2
İstanbul Metrogarden 1
Hakkımızda Play Park Oyun Makinaları Top Havuzu Cafe Foto Galeri İletişim - Kroki
 
İstanbul Metrogarden 1 İletişim
Adres:
Necip fazıl mh. Dudullu yolu üzeri mabeyn caddesi metro garden avm kat:2
ÇEKMEKÖY / İSTANBUL
Telefon :
(0216) 504 03 60
Çalışma Saatleri:
Pzt - Pzr: 10:00 - 23:00
 
Hakkımızda

Sadece Playpark konseptini barındıran ilk şubemiz İstanbul’un önemli yerleşim yerlerinden Ümraniye/Çekmeköy bölgesinin en kapsamlı AVM’si olan Metrogarden’da  yer almaktadır. 2014 Eylül ayında hizmete açılan eğlence merkezimiz özellikle ebeveynler alışveriş yaparken çocukları için güvenilir huzurlu bir ortam sunmaktadır. Çocuğunuzun kaliteli zaman geçirmesini sağlayabilir, merakını ve enerjisini doğru bir şekilde değerlendirmesine yardımcı olabilirsiniz. Çocukların yanı sıra tabi ki ebeveynleri ve yetişkinlere de farklı oyun makineleri ve oyun alanları eşliğinde günün yorgunluğunu atabilecekleri, çocukları eğlenirken kendilerinin de eğlenerek deşarj olabilecekleri imkanları da sunmaktayız. 285 m2’lik soft play alanına ek olarak küçük misafirlerimizin ebeveynleri ile beraber girip oynayabilecekleri 0-3 yaş grubuna özel bağımsız bir alan daha yer almaktadır. Şube bünyemizde görev alan halkla ilişkiler uzmanımızdan randevu alarak çocuklar için doğum günü kutlamaları veya kreş etkinlikleri gibi toplu organizasyonlar yapılabilmektedir.
Bünyemizdeki eğlence üniteleri:

  • 40’ı aşkın Kide Rides
  • 20’yi aşkın Video game ve genç eğlence ünitesi
  • 285 m² Dev Top Havuzu
  • 25 m² Doğum günü vb. etkinlik alanı
  • Gondol, Langırt, Castle, Ice Hockey eğlenceli masa oyunları
  • 0-3 yaş özel oyun alanı
  • Doğum günü ve özel parti organizasyon alanı

Ayrıca Anaokulları, Kreşler ve bunun gibi hizmet verdiğimiz tüm eğitim ve çocuk bakım hizmeti veren kurumlar için  özel alan kiralamaları, grup rezervasyonları uygulanmaktadır.

Özel Etkinlikler ve fiyatlandırma uygulamalarımız ile bulunduğumuz bölge ve civar bölgelerde en çok tercih edilen oyun eğlence merkezi olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.


 
Hizmetlerimiz
 
Foto Galeri
 


Bowlingo bir AYZER Döküm İştirakidir
© 2014
 
Anasayfa İletişim