fmslideshow2
 
fmslideshow2
Bowlingo
Bowling Playstation Play Park Bilardo Lazer Park Cafe Top Havuzu Oyun Makinaları Foto Galeri İletişim - Kroki
 
Bowlingo İletişim
Adres: Atatürk Org. San. Bölgesi. Fahri-korutürk Cad.No:32 Hadımköy-İstanbul
Faks : (0 212) 771 51 02
E-mail: info@bowlingo.com.tr
 
 
 
Hakkımızda

Ayzer Döküm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Eylül 2004 tarihinde Hadımköy / İstanbul Atatürk Sanayi Bölgesindeki 9000 metrekarelik arsası üzerine 2600 metrekaresi kapalı olan 1. Etap tesisini kurmuş olup 28 yıllık döküm tecrübesi ve birikimini modern üretim teknolojisi ile buluşturmuştur. Bünyesinde pik – sfero demir döküm yapmaktadır.

Ayzer Döküm 2010 yılının başlarında sektör çeşitliliğine giderek hizmet sektöründe de yatırımlar yapmaya başlamıştır. Eğlence sektörüne sağlam adımlarla giren Ayzer Döküm markalaşma çalışması sonucu iki marka daha bünyesine eklemiş ve eğlence sektöründe Bowlingo ve  Play Park markalarıyla kurumsallaşmasını tamamlamıştır.

2014 Yılı itibariyle oyuncak grubunu kendi bünyesinde ithal etmeye başlamış bulunmaktadır. Bu avantaj zorlu rekabet ortamında firmamızı bir adım daha önce çıkarmaktadır. 2014 Yılı sonu itibariyle 5 il (İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Muğla, Siirt) ve 9 şube ile müşterilerine eğlencenin renkli dünyalarını sunmaktadır.

2023 hedeflerinde 50’yi aşkın şube ile ülke genelindeki ailece eğlencenin geniş, ferah ve huzurlu yeni mekanlarını siz değerli müşterilerimizde buluşturmayı hedeflemektedir.

 
Hizmetlerimiz
 
Foto Galeri
 


Bowlingo bir AYZER Döküm İştirakidir
© 2014
 
Anasayfa İletişim