fmslideshow2
 
fmslideshow2
Sakarya Serdivan
Bowling Play Park Playstation Oyun Makinaları Top Havuzu Cafe Foto Galeri İletişim - Kroki
 
Sakarya Serdivan İletişim
Adres:
Arabacı Alanı Sah. Mert İok. No:25/A Kat:2 SERDİVAN/SAKARYA
Telefon :
(0264) 777 22 11
Çalışma Saatleri:
Pzt - Pzr: 10:00 - 23:00
 
Bowling

Bowlingo eğlence merkezimiz Temmuz 2013 tarihinde Sakarya Serdivan Avm’de sıcak ve dinamik ortamı, son sistem teknolojisi, güler yüzlü personeli ve lezzetli menüleri ile hizmete başladı.

7 line brusnwick marka bowling hattımız Bowlingo eğlence merkezinin en iddalı olduğu birimlerinin başında gelmektedir. 7 Professional hattı ile sadece Sakarya’nın değil bölgenin en yeni ve en büyük bowling merkezinde özellikle şirket ve kurum içi turnuvalarınızı en hızlı ve verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Talep etmeniz halinde turnuva akabinde isme özel hazırlanan kupa ve madalyaları şampiyonluk kürsümüzde takdim edebilirsiniz. Bowling de kendisini geliştirip profesyonelliğe adım atmak isteyen misafirlerimiz için salon bünyemizde lisanslı ve Avrupa birincilikleri olan antrenörümüzden dersler alabilirsiniz.

Bowling turnuvaları, doğum günü kutlamaları ve tüm organizasyonlarınızda ilk adresiniz olmayı hedefleyen eğlence merkezimiz en güzel turnuvaları, en güzel anıları biriktirmeniz için sizleri bekliyor.

 

 
Hizmetlerimiz
 
Foto Galeri
 


Bowlingo bir AYZER Döküm İştirakidir
© 2014
 
Anasayfa İletişim