fmslideshow2
 
fmslideshow2
Koceli Ncity
Bowling Lazer Park Top Havuzu Oyun Makinaları Bilardo PlaystationTeras Cafe Foto Galeri İletişim - Kroki
 
Koceli Ncity İletişim
Adres:
Oramiral Sağlim Dervişoğlu Caddesi, Karabaş Mahallesi,
Fuar Alanı Yanı, Kat :2 Ncity Avm, Bowlingo İzmit / Kocaeli
Telefon :
(0262) 334 00 86
Çalışma Saatleri:
Pzt - Pzr: 10:00 - 23:00
 
Bowling

Bowlingo eğlence merkezimiz Kocaeli NCity Avm ’de sıcak ve dinamik ortamı, son sistem teknolojisi, güler yüzlü personeli ve lezzetli menüleri ile hizmete başladı.

11 line brunswick marka bowling hattımız Bowlingo eğlence merkezinin en iddalı olduğu birimlerinin başında gelmektedir. 11 profosyonel hattı ile sadece Kocaeli’nin değil bölgenin en yeni ve en büyük bowling merkezinde özellikle şirket ve kurum içi turnuvalarınızı en hızlı ve verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Talep etmeniz halinde turnuva akabinde isme özel hazırlanan kupa ve madalyaları şampiyonluk kürsümüzde takdim edebilirsiniz.

Ayrıca profesyonel oyuncularımız için top ve diğer ekipmanlarını saklayabilecekleri isimlerine özel düzenlenmiş dolaplarımız mevcuttur. Talep eden müşterilerimiz için bünyemizde görev alan Avrupa ve Türkiye birinciliklerine sahip Bowling Antrenörümüzden özel dersler tertip edilebilmektedir.

Bowling turnuvaları, doğum günü kutlamaları ve tüm organizasyonlarınızda ilk adresiniz olmayı hedefleyen eğlence merkezimiz en güzel turnuvaları, en güzel anıları biriktirmeniz için sizleri bekliyor.

     
 
Hizmetlerimiz
 
Foto Galeri
 


Bowlingo bir AYZER Döküm İştirakidir
© 2014
 
Anasayfa İletişim